اخباردومین دوره مسابقات جام رمضان ویژه کارکنان شرکت بهره برداری مترو تهران همزمان با روز بزرگداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای برگزار شد. 
 
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران، این مراسم به همت مدیریت رفاه شرکت بهره برداری مترو تهران و با حضور مدیران مترو و جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش قهرمانی کشور از جمله مجید نامجو مطلق، ادموند بزیک، رضا جباری، مهدی برائتی، حسن خانمحمدی و کامیار عظیمی در سالن ولایت این شرکت برگزار شد. 

در این مراسم از نام آوران و مدال آوران شرکت بهره برداری مترو در عرصه ورزش جهانی و کشوری تقدیر شد که از جمله آنان می‌توان به مازیار هوشمند و روح الهی صالح‌نژاد قهرمانان والیبال ساحلی جهان، سید مهدی حسینی قهرمان جهانی کیت بوکسینگ، رحیم تعاون نفر سوم مسابقات کارگری جهانی در رشته شطرنج اشاره کرد. 
در ادامه جام قهرمانی فوتسال دومین دوره از مسابقات جام رمضان نیز به نفرات اول تا سوم این مسابقات اهداء شد که معاونت منابع انسانی شرکت بهره برداری مترو تهران قهرمان، سیر و حرکت خط دو مترو نایب قهرمان و شرکت واگن سازی مقام سوم را بدست آورده بودند. 
گفتنی است از بانوان شرکت بهره برداری مترو تهران که در مسابقات والیبال کارکنان مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات شهرداری تهران موفق به دریافت مقام نایب قهرمانی شده بودند و همچنین از فعالان و تلاشگران ورزش شرکت نیز تقدیر به عمل آمد.

1396/4/24 9:52:43
printآمار بازديدكنندگان:286