اخبار

1396/5/19 11:13:40


یازدهمین اتاق مادر و کودک در ایستگاه مترو فرودگاه امام خمینی (ره) پذیرای مادران و نوزادان آنهاست.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، دکتر احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) اولین ایستگاهی است که به همت مشاور مدیر عامل در امور بانوان و خانواده از اولین روز بهره برداری مجهز به اتاق مادر و کودک است افزود: یازدهمین اتاق مادر و کودک که با نام حضرت رباب سلام الله علیه نامگذاری شده و هم اکنون مشغول ارایه خدمت است. 
وی گفت: مترو فضای اجتماعی است و شرکت بهره برداری مترو تهران سعی کرده تا بهترین خدمات را نه تنها در بحث حمل و نقل بلکه در بحث های مختلف همچون رفاه اجتماعی به مسافران ارائه کند که افتتاح اتاق مادر و کودک در ایستگاه های مختلف مترو از آن جمله است.
وی با بیان اینکه اهمیت دادن به حقوق بانوان از اولویت های متروست خاطرنشان کرد: ارتقاي سلامت و بهداشت مادر و كودك، حفظ كرامت مادران، ترویج فرهنگ تغذیه با شیر مادر و برطرف کردن دغدغه مادران برای رسیدگی به نوزادانشان در اماکن عمومی شهر از جمله فواید احداث این اتاق ها در مترو است.
گفتنی است یازدهمین اتاق مادر و کودک روز ۱۶ مرداد همزمان با افتتاح ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) با حضور  سیدمحمد جواد شوشتری مشاور ومدیرکل دفتر شهردار تهران فعالیت خود را آغاز کرد.


printآمار بازديدكنندگان:294