اخبار


مدير عامل شرکت بهره‌برداری متروي تهران و حومه از تغییر زمان خدمات رسانی خط فرودگاه امام خميني(ره) در ایام نوروز 97 خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، آقاي فرنوش نوبخت ضمن تبريك فرارسيدن ايام نوروزگفت: متروي تهران و حومه سعي كرد تا با افزايش خدمات دهي در نيمه دوم اسفند ماه 96كه همزمان با خريدهاي نوروزي بود در جهت رفاه بيشتر شهروندان گام بردارد و اكنون نيز با توجه به آغاز سفرهاي نوروزي سرويس دهي ويژه در خط فرودگاه امام خميني(ره) برقرار خواهد شد.
وي تصريح كرد: در ایام نوروز ساعت ارائه خدمات به شهروندان و مسافران در خط فرودگاه امام خمینی (ره) تا ساعت 24 بامدادخواهد بود.
مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه افزود: از سه شنبه 29اسفند 1396 تا دوشنبه 13 فروردين 1397 که تعطيلات نوروزي محسوب مي شود، آغاز حرکت قطارهاي خط فرودگاه امام خميني (ره) از ساعت 6 بامداد خواهد بود و سرویس دهی متروي تهران در اين مسير تا ساعت 24 ادامه خواهد یافت. 

مهندس نوبخت خاطرنشان كرد: در خط يك متروي تهران و حومه، برابر جدول زمانبندي، سرويس دهي قطارها تا ساعت 22:30 است و مسافران خط فرودگاه امام خميني (ره) مي توانند از ساعت 22:30 تا ساعت 24 با مراجعه به ايستگاه هاي دروازه دولت يا شهر ري واقع در خط يك به خط فرودگاه امام خميني (ره) عزيمت كنند.

1396/12/28 10:1:17
printآمار بازديدكنندگان:1193