اخبار

 

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش آمار مسافران اين ناوگان پس از اجرای طرح جدید ترافیک خبرداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، مهندس فرنوش نوبخت با بیان اینکه اجرای طرح جدید ترافیک از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷ باعث افزایش استفاده شهروندان از مترو شده است گفت: طي روزهاي اخير مسافران متروی تهران در ایستگاه های محدوده طرح ترافیک و محدوده زوج و فرد در مقایسه با هفته های گذشته ۵ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: شركت بهره برداري متروي تهران و حومه نيز به منظور پاسخگویی به این اقبال شهروندان، ظرفیت پذیرش مسافر در خطوط خود را در حد امکان افزایش داده است .

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اينكه از ابتداي هفته یک رام قطار به خط سه اضافه شده افزود: اينكار سبب افزایش ۲۵ هزار نفری ظرفیت روزانه این خط شده است ضمن اينكه در ۴ روز گذشته قطارهای فوق العاده در خطوط ۱ و ۲ متروی تهران هم اعزام شده اند تا خدمات بهتری به مسافران ارائه شود.

مهندس نوبخت تصریح کرد: تعداد زيادي از ايستگاه هاي متروي تهران در مرکز شهر و در محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار گرفته اند که زمينه مناسب برای استفاده از اين حمل و نقل پاك به جای استفاده از خودرو شخصی را فراهم کرده است امیدوارم با تامین ناوگان و فرهنگسازی برای استفاده بيشتر از حمل و نقل عمومی بتوانیم ضمن کاهش ترافیک در زمینه کاهش آلودگی هواي پايتخت هم گام های موثری را برداریم.

مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در پايان با اشاره به اينكه در آينده افزايش ظرفيت قطارها را خواهيم دا شت گفت: اميدواريم با استفاده بيشتر شهروندان از مترو شاهد افزايش مسافران اين حمل و نقل پاك ، ايمن و سريع باشيم.


1397/2/19 13:38:58
printآمار بازديدكنندگان:148