اخبار

 

مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه از اجراي برنامه " سلام بر آفتاب" به مناسبت بيست و نهمين عروج ملكوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران خبر داد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه محسن محمديان گفت: به مناسبت بيست و نهمين سالگرد ارتحال امام خميني (ره) نمايشي با عنوان "خانم فرمانده" در ايوان انتظار حضرت ولي عصر( عج) واقع در ايستگاه ميدان حضرت وليعصر (عج) در خط 3 متروي تهران اجرا مي شود.

وي با اشاره به اينكه موضوع اين نمايش تأثير رفتار و منش امام راحل بر مردم است تصريح كرد: مسافران محترم ايستگاه ميدان حضرت ولي عصر (عج) مي توانند در روزهاي شنبه 12 و يكشنبه 13 خرداد ماه97 از ساعت 16 تا 18 به تماشاي اين نمايش بنشينند.

محمديان با تشريح ساير برنامه هاي سالگرد ارتحال امام راحل (ره) افزود: به منظور ايجاد فضاي بصري مناسب در اين ايام با استفاده از طرح هاي متنوع فرهنگي ايستگاه هاي منتخب متروي تهران فضاسازي مي شوند.

 هم چنين گذرگاه هاي فرهنگي ايوان انتظار حضرت ولي عصر (عج) شاهد برگزاري نمايشگاه هاي عكس و پوستر با عنوان هاي "سلام بر آفتاب" با موضوع سير زندگي حضرت امام (ره)، "لبخند روح الله" و "دست هاي آسماني" با تصاويري از ديدارهاي امام خميني (ره) با مردم و مسئولين و نيز پوستر "نشاني آفتاب" و "زندگي به سبك روح الله" در ايستگاه هاي منتخب مترو مي باشند.

محمديان در ادامه با اشاره به تقارن ايام ارتحال حضرت امام خميني (ره) با شب هاي پرفيض قدر از فضاسازي محيطي با موضوع شب هاي قدر و هم چنين سالروز شهادت مولي الموحدين حضرت علي (ع) خبر داد و گفت: نمايشگاه عكس "شب هاي وصل" نيز در اين ايام در گذرگاه هاي فرهنگي متروي تهران در معرض نگاه مسافران قرار مي گيرد.

مديرارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در پايان با اشاره به در پيش بودن آخرين جمعه ماه مبارك رمضان و فرارسيدن روز جهاني قدس افزود:  نمايشگاه پوستر "حقوق بشر آمريكايي" و كاريكاتور "خانه عنكبوت" نيز در ايستگاه هاي مسير راهپيمايي روز قدس به ويژه در ايستگاه هاي خط 4 مترو برپا مي شود.

1397/3/12 15:39:32
printآمار بازديدكنندگان:82