اخبار


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از استقبال چشمگير مسافران و شهروندان در اولين جمعه سرويس دهي در خط 5 متروي تهران و حومه پس از پايان فاز اول بهسازي خبر داد.


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فرنوش نوبخت گفت: در اولين جمعه بعد از پايان بهسازي خط 5 مترو (تهران - گلشهر) شاهد استقبال بالاي شهروندان و مسافران محترم از اين خط بوديم.


وي با اشاره به اينكه از فروردین ماه 1396 به دلیل انجام عملیات بهسازی، خط 5 متروی تهران و حومه جمعه‌ها پذیرش مسافر نداشت افزود: روز جمعه (4 خردادماه 97) با اتمام فاز یک عملیات بهسازی، سرویس دهی به مسافران این خط در روزهاي جمعه از سر گرفته شد و در اولین هفته شاهد جابجايي 39 هزار 427 مسافر در اين خط بوديم.


وي تصريح كرد: ايستگاه صادقيه با جابجايي 16 هزار 519 مسافر در اين روز، بيشترين آمار جابجايي در خط 5 متروي تهران را كسب كرد.


نوبخت همچنين افزود: در اين روز 6 هزار 988 مسافر نيز از ايستگاه گلشهر به مقصد صادقيه از خط 5 متروي تهران و حومه استفاده نمودند.


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان كرد: خط 5 مترو تهران و حومه، جمعه ها از ساعت 9 تا 21 و 30 دقیقه با فاصله حرکت هر 15 دقيقه یک قطار فعال است.
گفتني است، مجموع اقدامات این شرکت در بهسازی خط 5 سبب افزایش کیفیت خدمات، روان شدن مسیر حرکت قطارها و آسایش بیشتر مسافران شده است.

1397/3/13 12:28:3
printآمار بازديدكنندگان:336