اخبار


۳۵ هزار نفر در شب های قدر ۹۷ از سرویس شبانه خطوط ۱؛۲؛۳ و۴ متروی تهران استفاده کردند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بین‌الملل شركت بهره‌برداری راه آهن شهري تهران و حومه، متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود تا با خدمات دهی ویژه در مناسبت های مذهبی و ملی در کنار شهروندان گرامی باشد. در لیالی قدر امسال نیز متروی تهران به منظور تسهیل تردد شهروندان به مساجد، حسینیه‌ها و اماکن زیارتی برای حضور در مراسم احیا، سرویس دهی شبانه در نظر گرفت که ۳۵ هزار شهروند از این خدمات رسانی استفاده کردند.
در هر شب با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ۱۱۵ حرکت به برنامه قطارهای خطوط ۱؛۲؛۳ و۴ متروی تهران اضافه شد که در اولین شب سرویس دهی در شامگاه روز يكشنبه ۱۳ خردادماه ۹۷ ،  ۱۱ هزار مسافر از متروی تهران از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد (دوشنبه ۱۴ خردادماه ۹۷)، استفاده کردند.
در شب قدر ۲۱ ماه مبارك رمضان هم سرويس دهي شبانه از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد در خطوط يك، دو، سه و چهار متروي تهران با فاصله هر ۳۰ دقیقه يك قطار انجام شد که طی آن ۱۳ هزار مسافر با متروی تهران به مقاصد خود سفر کردند.
در شب قدر ۲۳ ماه مبارک رمضان هم سرویس دهی شبانه در خطوط ۱، ۲، ۳ و ۴  مترو از ساعت ۲۳ تا ۵:۳۰ صبح با فاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام شد که ۱۱ هزار مسافر از این سرویس دهی شبانه استفاده کردند.
در مجموع در لیالی قدر امسال ۳۵۰ حرکت فوق العاده به منظور جابجایی شبانه مسافران محترم در متروی تهران صورت گرفت.

 

1397/3/18 15:53:9
printآمار بازديدكنندگان:146