اخبار


 شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ریلی و صنایع وابسته كه از ۲۹ خرداد ماه  تا اول تير ماه ۹۷  در محل نمايشگاه بين المللي تهران برپا است، حضور يافت.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی با محوریت تولید از حمایت کالای داخلی با حضور ۲۰۰ شرکت داخلی و  ۹۰ شرکت خارجی كه  دستاوردها، توانمندی‌ها و تولیدات خود را در عرصه حمل‌ونقل ریلی ارائه دادند؛ برپا  شده است.

 شركت بهره برداری متروی تهران و حومه آخرین دستاورد های مهندسان ایرانی در حوزه حمل و نقل ریلی و فعالیت های این شركت را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است.

 علاقمندان می توانند در طول برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی ریلی و صنایع وابسته با حضور در سالن ۲۷ از فعالیت های شرکت بهره برداری متروی تهران بازدید كنند.  

لازم به توضیح است در این نمایشگاه ،شرکت های داخلی آخرین تولیدات، تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقل ریلی را ارایه كرده و در کنار آنها شرکت های حمل و نقل ریلی خارجی از کشورهایی مانند آلمان، انگلستان، سوئیس، فرانسه ، ایتالیا، ترکیه، چین،فلاند ، بنگلادش،بلژیک، جمهوری چک، روسیه، اکراین، استرالیا، لهستان، بلغارستان، سوئد حضور دارند.


1397/3/30 13:14:9
printآمار بازديدكنندگان:226