برپايي ميزهاي مشاوره به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهر زير زميني
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 158 print
  • 1397/4/9
  • برپايي ميزهاي مشاوره به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهر زير زميني


  • مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه از استقرار ميزهاي مشاوره و اطلاع رساني به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران خبر داد.

 

مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه از استقرار ميزهاي مشاوره و اطلاع رساني به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران خبر داد.

 به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه محسن محمديان با اعلام اين خبر گفت: غرفه ها و ميزهاي مشاوره و اطلاع رساني با مشاركت سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران و سازمان هاي مردم نهاد در زمينه مبارزه با مواد مخدر، از امروز شنبه 9 تير ماه تا چهارشنبه 13 تير ماه 97 از ساعت 9 صبح تا 17 در ايستگاه هاي تهران(صادقيه)، تجريش و پايانه جنوب خدمات مشاوره رايگان ارائه مي كنند.

 وي با اشاره به شعار هفته مبارزه با مواد مخدر"اول گوش کن، گوش کردن به کودکان و جوانان گام نخست در کمک به رشد سالم و ایمن است" افزود: هدف از برگزاري اين برنامه فرهنگي و اجتماعي را توسعه و ارتقاي بيشتر فرهنگ سلامت اجتماعي با تأكيد بر كاهش معضلات اجتماعي از جمله اعتياد و افزايش سلامت جسماني شهروندان و مسافران مترو است.