به منظور رفاه حال بيشتر مسافران خط ۵ متروي تهران از روز یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ از ساعت چهار و نیم صبح سرویس دهی خواهد کرد
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 704 print
  • 1397/4/16
  • به منظور رفاه حال بيشتر مسافران خط ۵ متروي تهران از روز یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ از ساعت چهار و نیم صبح سرویس دهی خواهد کرد


  • مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: با توجه به درخواست مسافران همزمان با تغيير ساعت کار ادارات استان تهران از روز يكشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ ساعت فعاليت خط ۵ متروي تهران و حومه از ساعت ۴:۳۰ صبح آغاز خواهدشد.


مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: با توجه به درخواست مسافران همزمان با تغيير ساعت کار ادارات استان تهران از روز يكشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ ساعت فعاليت خط ۵ متروي تهران و حومه از ساعت ۴:۳۰ صبح آغاز خواهدشد.


به گزارش مديريت ارتباطات و امور بین‌الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه، مهندس فرنوش نوبخت با اشاره به  اينكه خطوط ۵ گانه متروي تهران و حومه از صبح امروز همزمان با اجراي بخشنامه استانداری تهران در خصوص تغيير ساعت کار سرويس دهي به مسافران را نيم ساعت زودتر آغاز  كردند گفت: اما با توجه به در خواست شهروندان و مسافران خط ۵ متروي تهران و حومه (گلشهر- تهران) در اولين روز اجراي اين طرح از طريق رسانه ها و راه های هاي ارتباط با شهروندان؛ شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به منظور رفاه حال بیشتر مسافران و كاركنان ادارات كه براي رسيدن به محل كار از مترو استفاده مي كنند ساعت فعاليت خود را از ساعت ۵ صبح به ۴:۳۰ صبح كاهش داد.
وي تصريح كرد: از فردا يكشنبه ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷ خط پنج متروي تهران و حومه در مسير( گلشهر - تهران ) از ساعت ۴:۳۰ صبح فعاليت خود را آغاز مي كند تا مسافران در ساعات جدید کاری بتوانند به موقع به محل كار خود برسند.

مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در پايان خاطر نشان كرد: اين تغيير ساعت فعاليت متروي تهران و حومه تا پايان تيرماه اعمال مي شود و پس از آن زمان فعاليت به حالت عادي خود باز مي گردد.