خدمات رساني مترو به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس ايران و كاشيما آنتلرز ژاپن
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 163
  • 1397/8/16
  • خدمات رساني مترو به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس ايران و كاشيما آنتلرز ژاپن

  • مدیريت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپوليس ايران و كاشيما آنتلرز ژاپن در روز شنبه 19 آبان ماه 97 خبر داد.


مدیريت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپوليس ايران و كاشيما آنتلرز ژاپن در روز شنبه 19 آبان ماه 97 خبر داد.
به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه: همزمان با برگزاری مسابقه بین تیم های فوتبال پرسپوليس و كاشيما آنتلرز در ورزشگاه آزادی، سرویس دهی در خط ۵ متروی تهران تا جابجايي كامل مسافران از ايستگاه ورزشگاه آزادي ادامه خواهد داشت.
در حال حاضر خط متروی تهران - کرج تا ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه سرویس دهی دارد اما با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال در ساعت 18:30 شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به منظور تسهیل تردد و رفاه حال تماشاگران تا پایان مسابقه و بازگشت كامل مسافران سرويس دهي در اين خط را افزایش مي دهد. همچنين به منظور تسهیل تردد و رفاه حال شهروندان در صورت ازدحام جمعيت قطار فوق العاده نيز اعزام خواهد شد.
گفتني است تماشاگران مسابقه فوتبال با انتخاب مترو به عنوان وسيله حمل و نقل عمومي، براي رسيدن به ورزشگاه آزادي و بازگشت به مقاصد اوليه خود مي توانند سفری ایمن،سريع و پاک را تجربه کنند.