استفاده ۷۰ هزار نفر از تماشاگران مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا از مترو
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 170 print
  • 1397/8/19
  • استفاده ۷۰ هزار نفر از تماشاگران مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا از مترو
  • مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروي تهران از جابجایی ۷۰ هزار نفری تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپوليس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن با ناوگان متروي تهران و حومه خبر داد.مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروي تهران از جابجایی ۷۰ هزار نفری تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپوليس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن با ناوگان متروي تهران و حومه خبر داد.


به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه محسن محمدیان درباره میزان جابجایی مسافر توسط شبکه متروی تهران و حومه در اين مسابقه گفت: ایستگاه ورزشگاه آزادی در خط پنج مترو در روز شنبه نوزدهم آبان ماه ۹۷ در مجموع رفت و برگشت پذیرای ۷۰ هزار تماشاگر فوتبال بود. وی افزود: در ساعات قبل از شروع بازی ۴۰ هزار نفر با مترو به مجموعه ورزشی آزادی انتقال داده شدند و بعد از پایان این مسابقه نيز ۳۰ هزار نفر از تماشاگران به این ایستگاه مراجعه و از طریق مترو به مبادی اولیه خود منتقل شدند.

محمدیان خاطرنشان كرد: در پايان بازي با توجه به ازدحام جمعيت در ايستگاه ورزشگاه آزادي واقع در خط ۵ متروی تهران و حومه ۵ قطار فوق العاده؛ ۵ قطار فوق العاده در خط ۴ مترو ؛ ۳ قطار فوق العاده در خط ۲ مترو؛ ۲ قطار فوق العاده نیز در خط ۱ مترو؛ جمعا ۱۵ قطار فوق العاده اعزام شد.