ديدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت گراميداشت دهه فجر
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه علمي كاربردي / تعداد بازدید: 96 print
  • 1397/11/21
  • ديدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت گراميداشت دهه فجر

  • همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی ايران ، با هماهنگي مركز آموزش عالي مؤسسه شهرداري تهران جمعي از مسئولين آن مؤسسه......


همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی ايران ، با هماهنگي مركز آموزش عالي مؤسسه شهرداري تهران جمعي از مسئولين آن مؤسسه به همراه جناب آقاي دكتر كاظمي، رياست مركز آموزش علمي كاربردي شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه و جمعي از مديران و مسئولين مراكز تابعه مؤسسه شهرداري تهران،در راستاي گراميداشت مقام شامخ شهدا با يكي از خانواده هاي دانشجو، فرزند شاهد اين مركز از نزدیک دیدار و گفتگو به عمل آوردند .
 جناب دكتر كاظمي، رياست محترم مركز آموزش علمي كاربردي مترو، ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا ، خون شهیدان والا مقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود؛ اینگونه مراسم و مناسبتها بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمانهای امام و انقلاب می باشد.
 در ادامه جناب دكتر لطفي، مديريت محترم فرهنگي مركز آموزش علمي كاربردي مترو، با بيان اينكه این سلسله دیدارهادرراستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای جان بر کف  صورت می گیرد تا با روح بلند آنان که با بزرگ منشی ، همواره دغدغه اسلام را داشتند ، بیعت دوباره کنیم .
 ايشان افزود: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.
 در ادامه آقاي تقوي دوست مسئول فرهنگي اين مركز مطرح کرد، هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، و خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند، کاری ارزشمند و با عبادت است.
 وی یادآورشد؛ این دیدارها در طول سال و در فواصل زمانی و مناسبتهای مختلف انجام خواهد شد و امیدواریم این اقدام حرکت مثبتی در راستای شناسایی مشکلات احتمالی این عزیزان و برطرف کردن آنها باشد .