حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه درهفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 334 print
  • 1398/3/19
  • حضور شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه درهفتمين نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی

  • شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در هفتمين نمایشگاه بین‌المللی ریلی  صنايع، تجهيزات و خدمات وابسته حضور یافت. مدير ارتباطات شركت بهره برداري مترو با اعلام اين خبرگفت: اين نمايشگاه از 19 تا 22 خرداد ماه 98در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا است.

محسن محمديان مدير ارتباطات و امور بين المل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه افزود: شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با حضور در این نمايشگاه دستاوردها و تجارب 20سال بهره برداري را در معرض دید شهروندان و بازدیدکنندگان قرار داده است.


وي با اشاره به اينكه در اين نمايشگاه صاحب نظران حوزه حمل و نقل در كنار هم جمع هستند افزود: اميدواريم با برگزاي اين چنين نمايشگاه هايي شاهد ایجاد فضای تعاملی بین علم و صنعت باشيم.


از شاخصه‌های بارز این نمایشگاه حضور صنایع مرتبط با راه‌آهن و مترو، تجمیع نمایشگاه‌های پراکنده صنعت حمل و نقل ریلی و هم‌چنین ایجاد هماهنگی‌های لازم و وحدت رویه در راستای توسعه نمایشگاه و برنامه‌ریزی برای اجرای هدفمند و یکپارچه سازی در این خصوص است.


علاقه‌مندان دست اندركاران حوزه حمل و نقل می توانند جهت بازدید از دستاوردهاي شركت بهره برداري متروي تهران و حومه  از ساعت 10صبح تا 18 به سالن شماره هفت مراجعه کنند. 

دراین نمایشگاه بیش از ۱۵۳شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.