متروي تهران سرویس دهی خوبی دارد
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 357 print
  • 1398/4/12
  • سفير چين در بازديد از متروی تهران گفت:
  • متروي تهران سرویس دهی خوبی دارد

  • سفیر جمهوری خلق چین در ایران و هیات همراه صبح امروز چهارشنبه دوازدهم تیرماه ۹۸ با حضور در ايستگاه زمزم واقع در خط ۳ متروي تهران بازدید کرد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه چانگ هووآ سفیر جمهوری خلق چین در ایران و هیات همراه از خط سه متروي تهران بازدید کردند و با استفاده از قطار، در طول این سفر زیرزمینی از نزدیک با چگونگی سرويس دهي شركت بهره برداري متروي تهران به شهروندان آشنا شدند. در همان ابتدای بازديد تابلوهای هنری ایستگاه مورد توجه سفیر چین قرار گرفت و عكس هايي به يادگار گرفت.
چانگ هووآ با اشاره به اینکه سرویس متروی تهران سرویس دهی خوبی دارد گفت: قطارها و ایستگاه های متروی تهران تمیز هستند و سفر با مترو خوب است.
وي افزود: کمتر از یک ماه است که کار خود را در تهران آغاز کرده ام اما از همکارانم خواستم تا از متروی تهران دیدن کنم امروز بعد از ورود به ایستگاه احساس کرده ام وارد متروی چین شده ام، ساختمان و گیت های ورود و خروج خیلی شبیه متروی چین است اما  با وجود تابلوهای هنری نصب شده در ایستگاه ها توانسته ايد فرهنگ و هنر ایرانی را به نمایش بگذاريد.
سفير چين در ایران در پایان از فرصتی که برای بازدید از مترو در اختیارش قرار گرفت بود، تشکر کرد و گفت: افتخار بزرگی بود و باز هم از مترو استفاده خواهد کرد. 
سفير چين در ایران و هيات همراه حدفاصل ایستگاه زمزمه تا ایستگاه آزادگان را با مترو طی نموده و از بخش‌های مختلف آن بازدید کردند.