بازديد مديران ارشد راديو تهران ازشركت بهره برداري متروي تهران
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 323 print
  • 1398/4/19
  • بازديد مديران ارشد راديو تهران ازشركت بهره برداري متروي تهران


  • مديران ارشد راديو تهران ظهر امروز 19 تير ماه 98 از بخش هاي مختلف در ايستگاه ميدان حضرت ولي عصر (عج) و مركز فرمان ديدن كرده و در پايان جلسه اي بامدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه برگزاركردند. به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران  نوبخت نايب رئيس هيات مديره و مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در اين جلسه گفت: در حال حاضر متروي تهران با 215 كيلومتر طول و 121 ايستگاه در حال حاضر جز 11 مترو برتر دنيا است .
مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با اشاره به اينكه روزانه 5 هزار نفر در دو شيفيت در سركار حاضر مي شوند تا بهترين خدمات رساني را به شهروندان و مسافران مترو را ارئه دهيم افزود: در حال حاضر نيز شركت بهره برداري متروي تهران توانسته خدمات رساني خوبي را ارئه دهد اگرچه بعضي از مواقع با مشكلاتي هم روبرو مي شود كه سعي كرده ايم با برنامه ريزي هاي مناسب  مشكلات را به حداقل برسانيم.
نوبخت گفت: در اين شهر زير زميني در كنار سرويس دهي  به مسافران در بخش هاي فرهنگي نيز فعاليت مي كنيم و سعي كرده ايم مترو تنها يك وسيله حمل و نقل محض نباشد و به صورت پويا و زنده با مسافر ان در ارتباط باشيم.
وي با اشاره به اينكه مترو در بلاياي طبيعي نيز آمادگي از پيش تعيين شده دارد تا بهترين خدمات را در سطح شهر ارائه دهد گفت: سامانه مترو در حال حاضر با تمامي ارگان ها و سازمان ها در اعياد و مناسبت هاي خاص ملي و مذهبي در ارتباط است و آمادگي سرويس دهي به تمامي بخش ها را براي انجام برنامه ها دارد.
 نوبخت با بيان اينكه قطار و تجهيزات مهم ترين نقش را براي ما در شركت بهره برداري مترو دارند و تلاش كرده ايم تا تعمير و نگهداري آنها به صورت منظم انجام شود تا كمترين مشكل را در زمان خدمات رساني شاهد باشيم.
مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران خاطر نشان كرد: سال گذشته توانسته ايم بخشي از تجهيزات را بومي سازي كنيم و به عنوان اولين بهره بردار دركشور به شهرهاي ديگر همانند متروي مشهد ، شيراز، اصفهان نيز مشاوره مي دهيم .
در ادامه اين جلسه حميد رضا صحرا گرد مدير شبكه راديويي تهران  با ابراز خوشحالي از وجود سيستم حمل و نقل منظم و كار آمد مترو از فعاليت هاي انجام شده قدرداني كرد و ضمن خسته نباشيدي به تمامي كاركنان افزود: ما در راديو تهران آمادگي هر نوع همكاري با شركت بهره برداري متروي تهر ان را داريم تا خدمات رساني و فعاليت هاي فرهنگي را كه در حال انجام است را اطلاع رساني كنيم .
مدير راديو تهران تصريح كرد راديو تهران به عنوان  بازوي رسانه اي در كنار شما است تا خدمات رساني شما را به شهروندان معرفي كنيم .
 در پايان نيز معاون فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري مترو در خصوص فعاليت هاي فرهنگي كه در متروي تهران انجام مي شود توضيحاتي را داد.