برنامه «آوای سرزمین من ۴» در ۱۳ ایستگاه منتخب متروي تهران برگزار می شود
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 246 print
  • 1398/5/14
  • برنامه فرهنگی و هنری "عید تا عید" در ایستگاه های متروي تهران
  • برنامه «آوای سرزمین من ۴» در ۱۳ ایستگاه منتخب متروي تهران برگزار می شود


  • مديرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از اجرای برنامه فرهنگی و هنری "عید تا عید" خبر داد. 
     

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه مهندس نوبخت با اشاره به اینكه برنامه «آوای سرزمین من ۴» براي چهارمين دوره در ۱۳ ایستگاه مترو برگزار می شود افزود: ۱۳ گروه از اقوام مختلف ایران در ایستگاه‌های پرتردد موسیقی اقوام و نواحی را اجرا می‌کنند.
وي تصريح كرد: اين برنامه به منظور فراهم کردن لحظاتی شاد برای مسافران متروی تهران، گروه‌های موسیقی از استان‌های گلستان، سیستان و بلوچستان، خراسان، گیلان، آذربایجان غربي و شرقي، ايلام، زنجان، بندر تركمن، هرمزگان و سه گروه از تهران در ایستگاه‌های منتخب مترو اجرا خواهند کرد.
نوبخت با اشاره به اينكه اين برنامه با هماهنگی معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت و همكاري معاونت توسعه روستايي رياست جمهوري برگزار مي شود افزود: : این برنامه برای چهارمين سال از روز شنبه ۱۹ مرداد تا پنجشنبه ۲۴ مردادماه ۹۸ در ايستگاه هاي تجريش، شهيد بهشتي، قلهك، شوش،ارم سبز، تئاتر شهر،دروازه شميران، پيروزي، ميدان آزادي،ميدان حضرت وليعصر(عج)، ميدان جهاد، امام خميني(ره) و دانشگاه علم وصنعت برگزار می‌شود.
مدير عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: مجموعه اجراهای موسیقی «آوای سرزمین من» در دو نوبت صبح ازساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصر از ساعت۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برای مسافران متروی تهران به اجرای موسیقی مي پردازند.
همچنین به منظور فضاسازی محیطی شركت بهره برداري متروي تهران اقدام به طراحی و نصب بنرهایی با موضوع برنامه های اجرای گروه های موسیقی در  ایستگاه‌های منتخب کرده است.