مسابقه كتابخواني در متروي تهران با عصرانه كتاب
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 152 print
  • 1398/5/16
  • مسابقه كتابخواني در متروي تهران با "عصرانه كتاب"


  • مديريت ارتباطات شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از برگزاري مسابقه كتاب‌خواني در متروي تهران با عنوان "عصرانه كتاب"خبر داد.


به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه، اين برنامه به همت معاونت امور فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري متروي تهران و با هدف ترويج فرهنگ مطالعه و كتاب خواني و هم چنين ترويج فرهنگ و ارزش هاي دفاع مقدس مانند ايثار، جهاد و شهادت و افزايش آشنايي شهروندان با زندگي و تفكر مفاخر و بزرگان دفاع مقدس به خصوص شهيد منوچهر مدق برگزار مي شود، مسافران مترو ضمن مطالعه كتاب ياد شده مي توانند در مسابقه فرهنگي عصرانه كتاب شركت كنند.


 در اين برنامه ضمن معرفي كتاب منوچهر مدق كه به روايت خانم فرشته ملكي، همسر شهيد و توسط مريم برادران نوشته شده مسابقه‌اي با عنوان "عصرانه كتاب" ويژه مسافران مترو برگزار مي شود.


علاوه بر رونمايي از اثر ياد شده در نشستي صميمي كه با حضور همسر شهيد و نويسنده كتاب برگزار مي شود برنامه كتاب خواني نيز با حضور مسافران برگزار مي شود و از برگزيدگان مسابقه عصرانه كتاب تقدير مي‌گردد.


اين نشست امرروز چهارشنبه 23 مرداد 98 در ايستگاه متروي ميدان شهدا و از ساعت 16 تا 18 برگزار مي شود. 


علاقمندان به مطالعه كتاب مي توانند با مراجعه به تارنماي انتشارات روايت فتح به نشاني www.revayatfath.irضمن استفاده از تخفيف 20درصدي و تهيه كتاب از 15تا 23 مرداد جهت شركت در مسابقه عصرانه كتاب اعلام آمادگي نمايند.