اجراي برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي به مناسبت عيد سعيد غدير خم در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 127 print
  • 1398/5/28
  • اجراي برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي به مناسبت عيد سعيد غدير خم در ايستگاه هاي منتخب متروي تهران


  • به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد غدير خم، به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران ويژه برنامه "مشق ملكوت" را در  قالب كارگاه خوشنويسي و تذهيب با مشاركت جمعي از هنرمندان در ايستگاه تئاترشهر برگزار کرد. 


در این برنامه هنرمندان احاديثي با موضوعيت آموزش هاي اجتماعي و شهروندي از مولاي متقيان حضرت علي (ع) مانند احترام به بزرگسالان و سالمندان، صبر و نظافت را به رشته تحرير در آوردند و در انتها ۲۰ نسخه منتخب از اين آثار در قالب نمايشگاه در معرض تماشاي مسافران قرار گرفت. اين برنامه در تاريخ ۲۸ مرداد ماه سال جاري از ساعت ۱۰ الي ۱۸ در ايستگاه تئاتر شهر برگزار گرديد. همچنين به همين مناسبت برنامه اجتماعي با عنوان "پيام غدير" در ايستگاه منتخب مترو برگزار شد. در اين برنامه كه با مشاركت ستاد فاطميه تهران برگزار گردید كارشناسان حوزه مشاوره در امور مذهبي و خانواده در قالب ميزهاي مشاوره پاسخگوي سوالات مسافران مترو بودند. اين برنامه كه با هدف ارتقاء بیشتر سطح آگاهي مسافران در خصوص مسايل ديني و مذهبي بخصوص واقعه غدير برگزار شد.

 گفتني است معاونت امور فرهنگي و اجتماعي شركت بهره برداري متروي تهران با مشاركت مسجد المهدي (عج) در طرح "ولايت علوي" با اهداي گل و شيريني از مسافران مترو پذيرايي بعمل آورد.