خدمات رايگان مترو به دانش آموزان و دانشجویان در روز اول مهر ۹۸/ تخفیف ۵۰ درصدی به دانش آموزان و دانشجویان برای خرید کارت بلیت الکترونیک
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 776 print
  • 1398/6/13
  • همزمان با آغاز سال تحصيلي جدید
  • خدمات رايگان مترو به دانش آموزان و دانشجویان در روز اول مهر ۹۸/ تخفیف ۵۰ درصدی به دانش آموزان و دانشجویان برای خرید کارت بلیت الکترونیک

  • نايب رئيس هيات مديره و مدير عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از خدمات ويژه مترو به دانش آموزان و دانشجویان همزمان با بازگشايي مدارس خبر داد.


به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه فرنوش نوبخت گفت: دانشجویان و دانش آموزان می توانند روز دوشنبه يكم مهرماه ۹۸ در خطوط یک، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت از خدمات رايگان مترو استفاده کنند.
وي تصريح كرد: از ديگر تسهيلات شركت بهره برداري متروي تهران و حومه همزمان با بازگشايي مدارس ارائه کارت بلیت الکترونیک تخفيف دار ویژه دانش آموزان و دانشجویان است.
مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با اشاره به اينكه دانش آموزان و دانشجويان مي توانند با ورود به سامانه.eticket.tehran.ir براي ثبت نام كارت بليت هاي دانش آموزي  و دانشجويي اقدام و  از ۵۰ درصد تخفيف بهره‌مند شوند. 
وي هدف از اعطای کارت بلیت هاي الکترونیکي تخفيف دار به دانش‌آموزان و دانشجویان را ترغيب افراد به استفاده بيشتر از حمل و نقل عمومی بيان كرد.