ایمنی و امنیت مسافران از مهم‌ترین برنامه ها و دغدغه ما در شركت بهره برداري مترو تهران است
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 121 print
  • 1398/7/15
  • درمراسم بزرگداشت هفته نيروی انتظامي
  • ایمنی و امنیت مسافران از مهم‌ترین برنامه ها و دغدغه ما در شركت بهره برداري مترو تهران است


  • مدیرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران و حومه گفت: ایمنی و امنیت مسافران از مهم‌ترین برنامه ‌ها و دغدغه ما در شركت بهره برداري متروي تهران و حومه است و این موضوع به مدد همکاری و همراهی نیروی انتظامی در مترو محقق شده است.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، مهندس فرنوش نوبخت ضمن تبريك هفته نيروي انتظامي گفت: جا دارد يادي كنيم از شهداي ناجا كه درعرصه هاي مختلف براي امنيت كشور تلاش كردند و به همكاران نيروي انتظاميمستقر در مترو كه به مدد تلاش هاي آنها خوشبختانه امروز تمام شهروندان تهرانی با آرامش خاطر و با امنیت کامل وارد سامانه مترو می‌شوند.

وي افزود: شبكه متروي تهران با شروع پاييز توانسته به هدوي 3 و نيم دقيقه دست پيدا كند و روزانه شاهد افزايش تعداد مسافران در مترو هستيم كه ممكن است با نقاط ضعف و قوت بسياري روبرو شويم و اميدوارم در آينده  نزديك با افتتاح ايستگاه هاي جديد در خطوط شش و هفت نيز بهترين خدمات رساني را داشته باشيم.

نوبخت با بيان اينكه تاكنون همکاری خوبی مابین کارکنان شركت بهره برداري مترو و نیروی انتظامی وجود داشته خاطرنشان كرد: ما با تمام توان شما را پشتيباني مي كنيم تا خدمات رساني پايداري داشته باشيم و همواره در راستاي رضايتمندي بيشتر مسافران قدم برداريم.

مديرعامل شرکت بهره برداری متروي تهران نیز گفت: سرويس دهي ايمن به شهروندان و مسافران اصل كار ما در متروي تهران است و با همکاری نیروی انتظامی، موفق به ایجاد امنیت بسیار خوبی در شهر زیر زمینی شده‌ایم.
در ادامه سرهنگ عطا الهي فرمانده یگان انتظامی متروي تهران نيزضمن قدرداني از همكاري خوب شركت بهره برداري متروي تهران گفت: امنيت يك مقولهاست كه اگر در نظامي نباشد هيچ فعاليت اقتصادي و اجتماعي معني پيدا نميكند. امکانات و تجهیزات فنی مترو مناسب است اما كافي نيست.

وي از جناب سرهنگ راقي فرمانده سابق يگان انتظامي مترو نيز تقدير و تشكر كرد و افزود: من نيز خادم مردم هستم و در سيستم هاي زيادي خدمت كرده ام  اميدوارم همان همراهي كه تا كنون بوده ادامه پيدا كند.
 
وي تصريح كرد عملكرد پليس مترو طي يكسال گذشته نشان دهنده امنيت بالاي اين مجموعه است و در اين امنيت همكاران ما در شركت بهره برداري مترو نيز نقش داشته اند.

عطا الهي گفت: حضور نيروهاي پلیس باعث شده تا متروي تهران از معضلات کمتری نسبت به قبل برخوردار باشد و حتی میزان سرقت‌های گزارش شده با توجه به وسعت و تعداد ایستگاه‌ها بسیار کم شده است.

فرمانده یگان انتظامی متروي تهران خاطرنشان كرد: حضور نيروهاي پليس در مترو نقش پيشگيري كننده نيز دازد و هر چقدر تعداد اين افراد متناسب با ايستگاه ها باشد عملكرد آنها نيز افزايش مي يابد چرا كه با پيشگيري از وقوع جرم مي توانيم هزينه ها را نيز كمتركنيم.

در پايان جلسه معاونين و مديران ارشد شركت بهره برداري مترو ضمن تبريك هفته نيروي انتظامي آمادگي خود را جهت همكاري با پليس مترو همانند گذشته براي ايجاد امنيت هرچه بيشتر شهروندان و مسافران در ايستگاه متروي تهران اعلام كردند.