شركت بهره برداري مترو ي تهران و حومه تجربيات خود را در اختيار آبفا قرار داد
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 122 print
  • 1398/7/16
  • بازديد روسا و كارشناسان مديريت روابط عمومي شركت آبفا استان تهران از شركت بهره برداري متروي تهران
  • شركت بهره برداري مترو ي تهران و حومه تجربيات خود را در اختيار آبفا قرار داد

  • روسا و كارشناسان مديريت روابط عمومي شرکت آبفای استان تهران از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شرکت بهره برداری متروي تهران وحومه بازديد كردند و در جريان روند كار روابط عمومي و ارتباط با مشتريان قرار گرفتند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه، صبح امروز 16 مهر ماه 98 در ديدار روسا و كارشناسان روابط عمومي آبفا از روابط عمومي شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از بخش هاي مختلف روابط عمومي شركت ديدن كردند.

محسن محمديان مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه توضيحاتي در مورد خطوط و نحوه فعاليت شركت و مديريت ارتباطات و امور بين الملل بهره برداري متروي تهران داد.
وي افزود: روزانه بیش از دو و نیم میلیون سفر توسط متروي تهران انجام مي شود و بیشترین ارتباط را با مردم داریم به همین دلیل سعي كرده ايم در روابط عمومي به بهترين نحو اطلاع رساني كنيم.
مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: با توجه به اينكه روزانه افراد زيادي از خدمات شركت بهره برداري مترو استفاده مي كنند به صورت ماهانه نظرات و پيشنهادات مسافران را نظر سنجي مي كنيم و با شناسايي نقاط قوت و ضعف برنامه ريزي هاي لازم انجام مي پذيرد.
محمديان گفت: ما در شهر زيرزميني بستر مناسبي براي ايجاد فرهنگ سازي و آموزش هاي شهروندي داريم. اين بازديد در راستاي تبادل اطلاعات در خصوص نحوه كاركرد و ارتباط شركت با مخاطبان انجام شد.