افزایش ساعت کاری خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 473 print
  • 1398/8/25
  • به علت بارش برف و برودت هوای سرد
  • افزایش ساعت کاری خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه

  • مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا و در جهت رفاه حال بیشتر شهروندان برای استفاده از مترو خدمات رسانی در خطوط درون شهری تا ساعت ۲۴ و در خط پنج تهران(صادقیه) -کرج-گلشهر و بالعکس امشب(شنبه بیست و پنجم آبان ماه نود و هشت) تا صبح افزایش می یابد.


به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت افزود: با توجه به بارش برف در حال حاضر اولویت شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان و مسافران است، در همین راستا با تقویت ناوگان در خطوط هفتگانه خدمات رسانی شایسته ای را برای شهروندان در نظر گرفته است.
وی تصریح کرد: با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر و جاده های منتهی به تهران و بزرگراه های این شهر به شهروندان پیشنهاد می کنیم که از مترو برای رفت و آمدهای خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بارش برف در اتوبان تهران -كرج و بالعكس باعث ایجاد ترافیک شده و به منظورخدمات رسانی هر چه بیشتر به شهروندان ساکن این کلانشهر سرویس دهی در خط پنج بدون وقفه تاصبح ادامه خواهد داشت .

وی افزود:ایستگاه فرودگاه امام خمینی(ره) هم‌ تا ساعت ۲۴ به سمت شهرآفتاب سرویس دهی دارد و از ساعت ۲۴ تا صبح هم از ایستگاه شهرری تا ایستگاه فرودگاه امام خمینی(ره) و بالعکس سرویس دهی ادامه دارد.
نوبخت خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی و با توجه به بارش جوی، مترو بهترین گزینه برای انجام سفرهای درون شهری به شمار می رود.