خدمات رساني رايگان مترو  به شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی
  • جزییات خبر / آخرین اخبار / تعداد بازدید: 374 print
  • 1398/9/4
  • خدمات رساني رايگان مترو به شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی

  • مديريت ارتباطات و امور بين الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرويس دهي رایگان مترو به شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی خبر داد.

 

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه این خدمت رسانی از ساعت 12:30 امروز دوشنبه 4 آذر ماه 98 تا پایان مراسم در تمامي خطوط متروی تهران و حومه به صورت رایگان خواهد بود و بعد از پایان مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه‌های توحيد، ميدان انقلاب اسلامي،تئاتر شهر، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد خود از اين سه ايستگاه به صورت رایگان خواهد بود.

با توجه به قرارگیری ایستگاه‌های توحيد، ميدان انقلاب اسلامي،تئاتر شهر در مسیر راهپیمایی استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است.

به منظور تسهيل در تردد شركت كنندگان در اين راهپيمايي، در صورت نياز ، نسبت به اعزام قطارهاي فوق العاده اقدام خواهد شد.

گفتني است با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی طی روز جاری در خیابان انقلاب اسلامی، خط مسیر تردد اتوبوس های خط يك از میدان فردوسی، خیابان فردوسی، خیابان جمهوری اسلامی، میدان جمهوری اسلامی، چهارراه شهید نواب، خیابان آزادی به سمت غرب و بالعکس تغییر مسیر موقتی خواهد داشت پس از پایان مراسم به حالت عادی باز می‌گردد.