اخبار


پذيرش مسافر در ايستگاه حسين آباد واقع در نيمه شمالي خط سه مترو تهران امروز پس از افتتاح آن شهردار تهران آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهري تهران و حومه؛ ایستگاه حسین آباد به عنوان یکصد وششمین ایستگاه مترو تهران صبح امروز(دوشنبه) طی آئینی با حضور دكتر قاليباف شهردار، مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محمد حقانی و اقبال شاکری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو  و مدیرعامل شرکت مترو شهری تهران و حومه به بهره برداری رسید.

دکتر محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه این ایستگاه در نیمه شمالی خط سه مترو تهران مابین ایستگاه‌های شهید زين الدين و نوبنياد واقع شده است افزود: ورودي اين ايستگاه در تقاطع خیابان مغان و بزرگراه صیاد شیرازی مستقر شده است.

وي ادامه داد: ایستگاه حسین آباد به عنوان بیست و یکمین ایستگاه خط سه داراي 10 هزار مترمربع زير بنا و 16 دستگاه پله برقي است.

احمدي بافنده به آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه حسين آباد پس از مراسم افتتاحیه اشاره کرد و گفت: مسافران می‌توانند هر روز از ساعت 5 و 30 دقیقه تا 22 و 30 از این ایستگاه استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: فاصله گذر حرکت قطارها در این ایستگاه مطابق برنامه خط 3 هر یک ربع یک‌بار است.

 

1395/9/22 11:55:58
printآمار بازديدكنندگان:2852