اخبار


معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از برپایی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات استان‌های کشور، استقرار پیشخوان‌های اطلاع رسانی به منظور حمایت از نیازمندان و برگزاري جشن هاي شاد نوروزي در ايستگاه هاي مترو تهران خبرداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، محمد بنی حسن با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن سال نو و اشتیاق مردم جهت خرید عید و نیز جهت رفاه حال مسافران مترو در ایستگاه نوبنیاد نمایشگاهی شامل صنایع دستی و سوغات استان‌های کشورمان در حال برگزاری است.

 وی با بیان اینکه این نمایشگاه با مشارکت دانشکده کارآفرینی و به منظور حمایت از تولید صنایع دستی برپا شده است افزود: گذرگاه‌های فرهنگی مترو بستر مناسبی برای برگزاری انواع نمایشگاه‌ها است.

 معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خاطرنشان کرد: در سالی که گذشت معاونت فرهنگی شرکت بهره برداری به عنوان سفیر صنایع دستی معرفی شد و در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت بهره برداری این نمایشگاه برگزار شده است. 

برپایی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات استان‌ها در زیرگذر فرهنگی متروی نوبنیاد تا 29 اسفند ادامه دارد.

 

** استقرار پیشخوان‌های اطلاع رسانی در مترو به منظور حمایت از نیازمندان 

در ادامه معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو از برپایی پیشخوان‌های اطلاع رسانی در زیرگذرهای مترو خبر داد و گفت: این طرح به منظور حمایت از نیازمندان به ویژه جذب حامی برای ایتام در زیرگذر ایستگاه‌های نوبنیاد، تئاتر شهر و شهید لشکری انجام می‌شود. 

وی افزود: این طرح با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و با نام «نان سفره‌های علوی» در این گذرگاه‌ها برگزار می‌شود.


** برنامه‌های شاد ویژه کودکان در ایستگاه شادمان 

 در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به منظور ایجاد فضایی پرنشاط در ایستگاه‌های مترو برای کودکان و خانواده‌های آنها در آستانه سال نو، برنامه‌های ویژه‌ای در ایستگاه متروی شادمان در حال برگزاری است. 

 وی افزود: در ایستگاه شادمان با استقرار غرفه‌هایی مانند غرفه نقاشی و خط، پرتاب راکت، اریگامی و بادکنک فضای نشاط آوری را برای کودکان ایجاد کردیم. 

بنی حسن به برپایی غرفه "عمو روحانی، دوست خوب بچه‌ها" اشاره کرد و گفت: در کنار فضای بازی، نیاز معنوی کودکان را نیز در نظر گرفتیم که با هدف گسترش و تعمیق شناخت کودکان از الگوهای دینی این غرفه برپا شده است. 

غرفه‌های فرهنگی و هنری در ایستگاه شادمان تا 24 اسفند پذیرای کودکان است.

 

 

1395/12/22 11:55:36
printآمار بازديدكنندگان:376