اخبار


رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران با حضور در کارگاه بهسازی خط 5 مترو تهران از نزدیک در جريان پيشرفت اين پروژه قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، احمد دنیا مالی به همراه دکتر احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و هابیل درویش مدیرعامل شرکت مترو از کارگاه بهسازی خط 5 بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.
وی پس از ارائه توضیحات مهندسان پروژه در خصوص بحث‌های فنی، از روند پیشرفت عملیات‌های بهسازی ابراز خرسندی کرد و گفت: هجده سال از زمان بهره برداری خط 5 مترو تهران می‌گذرد و هر روز مسافران زیادی از آن استفاده می‌کنند که این موارد اهمیت بهسازی آن را دوچندان کرده است.
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه پیشرفت پروژه 40 درصد از برنامه زمان‌بندی جلوتر است گفت: با توجه به توضیحاتی که امروز به من دادند عملیات‌های عمرانی بهسازی خط به سرعت در حال انجام است و کمیسیون عمران شورای شهر تهران هم در خصوص تأمین بودجه این بهسازی همکاری لازم را با شرکت بهره برداری مترو تهران خواهد داشت.
گفتنی است، عملیات بهسازی خط 5 مترو تهران در دو مسیر رفت و برگشت به طول 90 کیلومتر، از دی ماه سال گذشته برای نخستین بار آغاز شد که تا کنون 11.5 کیلومتر از این مسیر بهسازی شده است.

1396/1/27 11:45:36
printآمار بازديدكنندگان:521