اخبار


مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در مراسم افتتاح سومین دانشکده علمی کاربردی این شرکت بر لزوم تربیت نیروهای متخصص و مجهز به دانش روز دنیا در صنعت مترو تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، دکتر محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) گفت: آموزش، یکی از موضوعات مهمی است که همیشه در اولویت کارهای من قرار داشته است.
وی با اشاره به اینکه ساختار مترو کاملاً تخصصی است و باید فرآیند کار در این عرصه دانش بنیان باشد افزود: اولین مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت بهره برداری مترو به منظور ارتقای سطح آگاهی فنی نیروی انسانی و تربیت نیروی تکنسین متخصص سال 91 در پایانه فتح آباد افتتاح شد؛ در زمان مدیریت من دومین دانشکده در خیابان مفتح آغاز به کار کرد و امروز شاهد افتتاح سومین دانشکده مترو تهران هستیم.
دكتر احمدي بافنده با تاکید بر اینکه امروز امکان آموزش کل کارکنان با تأسیس این دانشکده محقق شد خاطرنشان کرد: در آینده هر پیمانکاری که بخواهد با مترو همکاری کند باید دارای نیروهای متخصص و با مدرک دانشگاهی مرتبط باشد تا کارها با آزمون و خطا انجام نشود.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با تربیت نیروهای متخصص و مجهز به دانش روز دنیا، این ناوگان وسیع حمل و نقل ریلی درون شهری بهتر از گذشته به کار خود ادامه دهد.1396/2/19 11:12:6
printآمار بازديدكنندگان:519