اخبارمیزان حرکت قطارهای مترو تهران در مسیر شهرآفتاب (محل برگزاری نمایشگاه کتاب) در روزهای پنجشنبه و جمعه  تا 60 درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، مهندس علی عبدالله پور قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه به احتمال زیاد در دو روز آخر هفته بیشترین پیک مسافر را به مقصد شهر آفتاب خواهیم داشت افزود: براساس برنامه ریزی قبلی قرار بود که هز 15 دقیقه یک قطار به سمت نمایشگاه شهرآفتاب اعزام شود اما در روزهای پنجشنبه و جمعه (21 و 22 اردیبهشت ماه) شرکت بهره برداری مترو تهران با کاهش فاصله گذر قطارها، آماده ارائه خدمات بیشتر به بازدیدکنندگان این رویداد فرهنگی است.
وی تصریح کرد: میانگین فاصله گذر قطارها  10 دقیقه در نظر گرفته شده است، ضمن آنکه در صورت ازدحام جمعیت آمادگی برای اعزام قطارهای فوق العاده و کاهش این زمان نیز وجود دارد.
مهندس عبدالله پور افزود: روز جمعه حرکت قطارها در خط یک مترو تهران از مبدأ تجریش به مقصد شاهد هم بیش از برنامه قبلی است و فاصله گذر این مسیر به 5 دقیقه کاهش می‌یابد.
 قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در پایان خاطر نشان کرد: ساعت فعالیت خط مترو شاهد به شهرآفتاب از ساعت 8 صبح تا پایان ساعت فعالیت نمایشگاه کتاب است.


1396/2/20 13:3:48
printآمار بازديدكنندگان:448