اخبارمدیر امور رفاهی شرکت بهره برداری مترو تهران اقدامات انجام شده در این مدیریت برای ارائه تسهیلات رفاهی به پرسنل شرکت در سال جدید را تشریح کرد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، ‌ علی احمدی اظهار داشت: ‌ در حال حاضر این مدیریت به نسبت سال‌های گذشته اقدامات رفاهی زیادی را همسو با رضایت پرسنل در نظر گرفته که برخی از آن‌ها به طور کامل اجرایی شده و برخی دیگر در حال رایزنی برای انجام شدن است. 

احمدی در ادامه با اشاره به اینکه مجموعه ورزشی کارکنان در نزدیکی مترو ایستگاه نواب در اختیار شرکت بهره برداری مترو تهران قرار گرفته است گفت: این مجموعه ورزشی بسیار بزرگ و مجهز  دارای 2 استخر مجزا، سالن ورزشی برای خانم‌ها و آقایان و سالن پذیرایی قابل استفاده برای خانواده پرسنل است.

وی در ادامه افزود: برای ایجاد انگیزه برای ورزش در پرسنل حاضر در پایانه‌ها نیزبرنامه هایی در نظر گرفته شده است که افتتاح دو زمین فوتسال چمن مصنوعی در دو پایانه مهرشهر و فتح آباد از جمله این فعالیت‌هاست.

به گفته مدیر رفاهی شرکت بهره برداری مترو تهران برای افتتاح زمین فوتسال در متروی کلاهدوز نیز هماهنگی‌هایی صورت گرفته شده است.

احمدی در ادامه به فعالیت کمیسیون مددکاری شرکت بهره برداری مترو اشاره کرد و افزود: با عنایت به دستور مدیر عامل، کمیسیون مددکاری جهت رسیدگی و حمایت از مددجویان تشکیل شد و اعضايی از 8 مدیریت این شرکت در این کمیسیون حاضر هستند.

وی اظهار داشت: تا کنون در این کمیسیون مشکلات ۱۰۲ نفر از مددجویان در جلسات مطرح شده و به ۹۳  نفر از آنان کمک بلاعوض اهدا شده است.

به گفته احمدی  امكان بهره‌مندي از سفر هاي سياحتي و زيارتي (مشهد، شمال، شيراز، اصفهان، سرعين) در فصل بهار و تابستان سال جاري براي همكاران و خانواده آنها فراهم شده است. 


1396/2/24 10:43:36
printآمار بازديدكنندگان:790